Benim Adım Melek dizisininde olaylar gelişmiyor!

Paylaş
 

Dizinin izleyicilerinin Melek ve Halil’in mutlu olmasını istedikleri, güzel sahnelerin de yer almasını talep ettiklerini sosyal medyadan görebilirsiniz. Bir izleyici mesajında diyor ki;”Artık bir an önce olaylar gelişse, klişelerden bi kurtulsak Adnan, Kenan, Alpay içimiz kurudu… Şöyle güzel güzel Halil ile Melek yakınlaşsa.Defne – Ömer sahneleri artsa artık ailelerine karşı verdikleri savaşı falan izlesek…” Dizinin sıkı takipçileri ayrıca Ömer ve Defne ilişkisinin de bir başka mutluluk kaynağı olarak yansıtılmasını, dramın içine bu tür güzel sahneler de konulması izleyicilerin genel istekleri arasında yer alıyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, etkileyici hikayesiyle izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” yirmi yedinci bölümüyle ekranlara geliyor.

1 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek .

Kerem sözleşmeye imzasını atmış, hayalinin peşinden gitmeye karar vermiştir. Seyran, Erdal belasından kurtulmuştur. Mithat, Seyran’a sürpriz evlilik teklifi yapacaktır.

Seyran, Mithat’ın teklifini kabul edecek midir? Kederini yüreğinde yaşamaya kararlı olan Cumali, eski dostuyla konuşmadan yan yana yürürken, yüreğine nasıl bir yük emanet edecektir?

İkizlerin doğum günü için herkes bağ evinde toplanır. Melek yıllar önce, kendisi için yapıldığından habersiz bu eve ilk adımını attığında ne ile karşılaşacak?

“Benim Adım Melek” 27.bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT1’de…

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu yazı 372 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak