Bu dizilerin yeni bölümü yok!

Paylaş
 

Dizi setlerine koronavirüs nedeniyle ara verilmesinin ardından televizyon kanalları gelecek planlaması yapma konusunda bir hayli sıkıntıda… Bu sıkıntıları artıran bir diğer etken ise yeterli reklam gelirinin elde edilememesi.

Elde stok bölümü olsa dahi reklam gelirlerinin düşüklüğü yapımların yeni bölümlerinin sonraki haftalara ertelenmesi kararlarında etkili olmakta. 22 Mart Pazar akşamı Güvercin dizisinin yayınlanmaması, ayrıca Savaşçı dizisinin yeni bölümünün de ilan edilmesine karşın ekranda olmaması buna önemli örnekler…

23 Mart Pazartesi yani bu akşam Show TV ekranında Çukur dizisinin yeni bölümü yok. Kanalın internet sitesinde Çukur’un yeni bölümü için 30 Mart Pazartesi bilgisi yer alıyor.

TV8 ekranındaki Doğduğun Ev Kaderindir’in dizisinin 25 Mart Çarşamba günü yayınlanması beklenen 12. yeni bölümünün de yayın akışında olmadığını görüyoruz. Yani dizi bu hafta ekranda olmayacak.

28 Mart Cumartesi günü Kanal D yayın akışında da Hizmetçiler dizisinin yeni bölümü yerine Çarkıfelek’in yayınlanacağı görülüyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu yazı 98 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak