Çocuklar 10 kat daha fazla bulaştırıyor

Paylaş
 

Corona virüse karşı tedbirler alınmaya devam ediyor. Son yapılan açıklamaya göre 65 yaş üstü vatandaşlara sokağa çıkma yasağı getirildi. Tüm dünyayın etkisi altına alan ve hızla yayılan corona virüse karşı uzmanlar yeni bir açıklama yaptı. Daha önce yapılan açıklamalarda corona virüse karşı insanların taşıyıcı olabildikleri belirtilmişti. ABD eski Hastalık Kontrol ve Önleme Başkanı Tom Frieden, salgınla ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu. Çocuklar, virüsten etkilenmiyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs korku salmaya devam ediyor. Birçok kişinin ölümüne sebep olan corona virüse karşı tedbirler alınmaya devam ediyor. Ölüm oranına bakıldığında corona virüsün ilk hedefinde yaşlılar ve kronik hastalığı olanlar bulunuyor. Son yapılan açıklamaya göre önlem olarak 65 yaş üstü vatandaşlara evden çıkma yasağı getirildi.

ABD eski Hastalık Kontrol ve Önleme Başkanı Tom Frieden bu iddiayı doğrulayan bir açıklama yaptı. Virüsün oldukça anormal olduğunu yalnızca yaşlılara zarar verdiğini, çocukları ise tehdit etmediğini vurguladı..

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu yazı 65 kere okundu.
Etiketler:
corona virüs
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak