Mehdi ve Zeynep’ten duygu dolu sahne

Paylaş
 

Kısa sürede büyük bir ilgi gören dizi ile ilgili merak edilenleri sizler için bir araya getirdik. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncuları kimlerdir? İşte hem bu soruların yanıtları hem de Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin çekildiği yer…
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Zeynep ve Mehdi’nin buluştukları anlarda çekimin Eyüp ilçesinde yer alan Pierre Loti’de yapıldığı dikkat çekiyor.

TV8 ekranlarında yer alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sizin için duygu dolu bir  sahne seçtik.

Demet Özdemir (Zeynep)

26 Şubat 1992 de Kocaeli’nde dünyaya gelen Demet Özdemir 27 yaşındadır. 2013 yılından beri sanat camiası içinde yer alan Demet Özdemir 1.70 boyu ile kısa ama iyi bir dansçı ve oyuncudur.

İbrahim Çelikkol (Mehdi)

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol 1982 Kocaeli doğumludur ve şuanda 37 yaşındadır. İlk olarak model olarak sektöre giren İbrahim Çelikkol gençlik döneminde uzun boyu ile basketbol oynamış ve başarılı olarak basketbolda milli olmuştur.

Engin Hepileri (Faruk)

Engin Hepileri 2019 da Kimse Bilmez dizisinde Uygar karakteri ile çok sevildi ve artık izleyici onu Taylan olarak biliyor. 3 Mart 1978 de İstanbul da dünyaya gelen Engin Hepileri İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır.

Zuhal Gencer (Sakine)

Tiyatro Eğitim Stüdyosunda tiyatro oyunculuğu eğitimi almış ve bir çok tiyatro topluluğun da yer almıştır. Kocaeli Şehir Tiyatrosu bünyesinde aktif olarak oyunlarda yer alan Zuhal Gencer evli ve bir çocuk annesidir.

Sinan Demirer (Bayram)

Tam ismi Kazım Sinan Demirer’dir. 1972 yılında Sivas’da dünyaya gelmiştir ve 47 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Gamze Demirer ile evlidir.

Senan Kara (Nermin)

Serhat Tutumluer’in eşidir.  Özellikle Kuzgun dizisinde hayat verdiği Kudret karakteri ile tanınmıştır.  9 Ağustos 1978 İzmir doğumludur. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur.

Nail Kırmızıgül (Ekrem)

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan Nail Kırmızıgül 1965 de Gaziantep’te dünyaya gelmiştir.

Nurşim Demir (Zeliha)

Nurşim Demir farklı tiplere çok başarılı giren yıllarını tiyatro sahnelerine vermiş Türkiye’nin sayılı usta oyuncularından biridir. 29 Mayıs 1952 de İstanbul da doğmuştur. Devlet Tiyatro Sanatçısı olan Nurşim Demir Hacattepe Konservatuvar’ın ilk mezunlarındandır.

Fatih Koyunoğlu (Nuh Karaca)

Fatih Koyunoğlu denilince herkesin aklına İstanbullu Gelin dizi gelmektedir. Dizi de hayat verdiği Akif karakteri ile milyonların sevgilisi olmayı başarmıştır. 1 Ocak 1979 da İstanbul da doğan Fatih Koyunoğlu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur

Zeynep Kumral (Müjgan)

Zeynep Kumral son olarak Avlu dizisin de Canan karakteri ile yer almıştır. 1975 doğumlu olan Zeynep Kumral şuanda 45 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.

Elif Sönmez (Cemile)

1978 İstanbul doğumludur. İlk ciddi oyunculuk deneyimini Dayan Yüreğim ve Karadayı dizileri ile yaşamıştır. Milano Güzel Sanatlar Akademisi Heykel Bölümü mezunudur.

Kayra Zabcı (Yasemin)

Kayra Zabcı 2001 İstanbul doğumludur. 19 yaşında olan Kayra Zabcı Best Model Çocuk birincisi seçilmiştir. 2013 de yapılan Best Child Model of the World yani Dünya Çocuk güzellik yarışmasında da birincilik kazanmıştır.

Hülya Duyar (Sultan)

1970 de Sivas’da doğan Hülya Duyar 50 yaşındadır. Kuaför ve makyaj sanatçısı olarak meslek hayatına başlayan Hülya Duyar şans eseri bir sahne ile oyunculuğa girmiş sonrasında hayat verdiği karakter çok sevilince oyuncu olmaya karar vermiştir.

İncinur Sevimli (Meral)

İncinur Sevimli 1985 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 34 yaşındadır.

Mehmet Korhan Fırat (Celal)

26 Ağustos 1988 Erzincan doğumlu olan Mehmet Korhan Fırat 32 yaşındadır. Asıl yükselişini Şefkat Tepe dizisinde hayat verdiği Şahin karakteri ile yaşamıştır daha sonra Nizama Adanmış Ruhlar da Ali Babür karakteri ile yer almış ve sevilen bir aksiyon oyuncusu olduğunu ispat etmiştir.

Naz Göktan (Emine)

Naz Göktan 1990 Ankara doğumludur ve 30 yaşındadır. 3 yaşında baleye başlamıştır. Ankara Üniversitesi Antropoloji Bölümünde eğitim aldı. StüdyoCer bünyesinde oyunculuk dersleri aldı ve çalıştı. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünü ikinci üniversite olarak okudu. Bilkent Çocuk Tiyatrosu’nda eğitmenlik yapmaktadır. İlk dizisi Doğduğun Ev Kaderindir.

Helin Kandemir (Kibrit)

Helin Kandemir denilince akıllara Bir Litre Gözyaşı dizisinde hayat verdiği Elif karakteri gelmektedir. 2 Haziran 2004 yılında İstanbul da doüan Helin Kandemir 16 yaşındadır.

Emir Talha (Yaldız Ali)

Emir Talha ilk oyunculuk deneyimini Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile yaşayacaktır. Tahmini 16 yaşında yakışıklı bir lise öğrencisidir.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu yazı 390 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak