Erkeklerin hoşlanmadığı 12 güzellik hatası

Paylaş
 

Diş aksesuarları

Erkeklerin doğallıktan hoşlandığını zaten söylemiştik. Hemen belirtelim dişlerinize taktırdığınız o renkli taşlar sevgililerinizin hiç hoşuna gitmiyor. Sizin o içten ve sıcak gülüşünüz varken taşa ne gerek var öyle değil mi?

Yüze badana yapmak

Yüzünüze katman halinde fondöten sürmek, renkli nemlendirici, pudra ve kapatıcı kullanmak sizin ve erkek arkadaşınızın kıyafetine bulaşabilir. Kapatıcınızı yalnızca lekeleri ve kızarıklıkları örtmek için hafif bir şekilde uygulayın. Erkek arkadaşınız ve onun temiz çamaşırları bu uygulama için size teşekkür edecektir.

Aşırıya kaçan dumanlı göz makyajı

Masum bakışlarınız etkileyici görünmeniz için yeterlidir. Bunun için yalnızca; size bir adet far ve ayna yeterli gelecektir. Ama dikkat edin, birbirine girmiş renkler ve aşırı yoğun kullanım sizi hızlıca çirkinleştirebilir

Sarı dişler

Kim rengi sarı ya da griye dönmüş dişlere sahip birinin gülümsemesini ister? Yorucu günlerinizde dinç kalmak için çok çay ve kahve tüketiyorsanız diş bakımına ekstra özen göstermeniz gerekiyor. Bunun için beyazlatıcılı etkili diş macunlarını tercih etmenizde fayda var.

Turuncu Bronzluk

Vücudunuzda hafif bronz bir parıltı mükemmel gözükür ama daha fazlası sizi korkunç gösterebilir. O yüzden işi riske atmayıp kendi cilt tonunuzdan bir ton koyusunu deneyebilirsiniz. Tereddüdünüz varsa, bronzlaştırıcıyı nemlendiriciniz ile karıştırıp seyrelterek uygulayın.

Kuru bir cilt

Hiçbir şey kuru bir bacaktan ve çatlak dirseklerden daha az seksi olamaz.

Karanlık ve desenli tırnaklar

Eğer tırnaklarınızda siyah, simli veya cart renkte oje varsa erkek arkadaşınızın gözü bayağı korkacak demektir. Hatta çılgına bile dönebilir. Kendinizi riske atmayın!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu yazı 99 kere okundu.
Etiketler:
güzellik hataları
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak