Gelecek sezonun en trend 5 oje rengi

Paylaş
 

Sıcak kestane

Sonbaharda hava soğudukça kendinizi latte’ye uzanırken bulursanız, o köpüklü içecek ile bu tırnak rengi arasındaki benzerliği fark edebilirsiniz. Ortalama bejinizden biraz daha sıcak, ancak kahverengi olarak kabul edilemeyecek kadar hafif bir ton. Bu mükemmel ton, derin bej ve açık kahverenginin kesiştiği noktada duruyor.

Grinin tonları

Islak çimento gibi görünen açık griden, bulutlu bir gökyüzünü andıran orta tonlu griye kadar, bu sonbahara uygun renk ailesinde herkes için bir şeyler var. Tüm sezon boyunca bu spektrumda yukarı ve aşağı hareket edeceğiz.

Fildişi

Bu klasik yumuşak fildişi ile tüm yaz giydiğiniz parlak beyazları tonlayabilirsiniz. Daha fazla kat ekleyerek opak bir yüzey elde edin ve ellerinizi kışa hazırlayın.

Kiremit rengi

Bu muhteşem ve karmaşık kırmızı, nihai sonbahar renk paletini oluşturan tüm tonları kahverengi, turuncu ve hatta sarı ipuçlarıyla çağrıştırır. Değişen yaprakların rengi ile tırnaklarınızı koordine etmek için mükemmel bir renk tonu.

Matcha yeşili

Bu nötrleştirilmiş deniz köpüğü rengi, hem yazın hem kışın kullanılabilir. Romantik ve sakin bu ton; modunuzu yansıtmanızda size yardımcı olacak.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu yazı 1125 kere okundu.
Etiketler:
bella türkiye Oje
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak