Yeni nesil süpürgelerin sunduğu inanılmaz akıllı çözümler

21.11.2023
A+
A-
Yeni nesil süpürgelerin sunduğu inanılmaz akıllı çözümler

Son yılların gözde ürünlerinden biri olan kablosuz dik süpürgeler, az yer kaplamasının yanı sıra, pratik ve hızlı çözüm sağlamasıyla da herkesin favorisi. Üstelik gelişen teknolojisiyle şimdi çok daha akıllı!

Yeni nesil kablosuz dik süpürgelerin öne çıkan özelliklerini gelin yakından inceleyelim…

Önce her yeri süpür, sonra  her yeri iyice sil… Geleneksel yöntemlerle temizlik yapmak hem çok yorucu hem de çok zaman alıyor öyle değil mi? Özel olarak geliştirilmiş aqua başlığa sahip yeni Philips 8000 Serisi Kablosuz Dik Süpürge Aqua Plus  ile  bu işlem tek seferde yapılabiliyor. Bu özellik sayesinde, yere düşüp kırılan bir kahve kupasını temizlemek bile dert olmuyor.

  • ÜSTÜN TOZ TOPLAMA PERFORMANSIYLA GİZLİ TOZLARA VEDA EDİN!

Geleneksel süpürme yöntemlerinde, zeminde görünen toz, tüy, kırıntı ve kirin yok olması, yeterli düzeyde temizlik sağlandığını düşündürebilir. Temizlenen bu zemine bir de yeni nesil kablosuz dik süpürgeyle bakıldığında ise tekrar temizleme hissi oluşur. Bu farkı görmemizi sağlayan ise tespit edilmesi zor veya gizlenmiş kirlere ışık tutan LED teknolojisidir.

  • ULAŞILMASI EN ZOR ALANLARIN TEMİZLİĞİNİ ONA BIRAKIN!

Geleneksel temizlik yöntemlerinde süpürgelerin ergonomik olmayan yapısı ve prize bağlı çalışmaları, kullanıcıların haraket özgürlüklerinin kısıtlanmasına ve dolayısıyla ekstra efor sarf etmelerine neden olabiliyor. Özellikle koltuk, yatak gibi mobilyaların altlarını temizlemek için mobilyaları çekmek gerekebiliyor. Yeni nesil kablosuz dik süpürgeler ise her şeyden önce kablosuz olmasıyla kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Esnek ve 360 derece emiş özelliğine sahip başlığıyla da zemine yakın mobilyaların altlarını bile kolayca süpürüp silebiliyor.

  • BİR KERE ŞARJ EDİN TÜM EVİ TEMİZLEYİN

Yeni nesil kablosuz dik süpürgeler lityum iyon pillerle turbo modunda yaklaşık 80 dakika çalışma imkanı sağlıyor. Yani bir kere şarj ettikten sonra yaklaşık 125 metrekare alanı süpürüp silebiliyor. Üstelik priz yetişmedi, kablo dolandı derdi olmadan!

  • DİP KÖŞE TEMİZLİĞİ BU OLSA GEREK!

Bu süpürgelerin en öne çıkan özelliklerinden biri de başlığı… Bulunduğu zemini tanıyan başlık sistemi sayesinde, süpürge zemine uygun gücü kendisi ayarlar. 360 derece emiş gücüyle daha geniş alana etki ederek ulaşılması en zor köşeleri bile temizler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.